See it SAFE TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

See it SAFE® antimikrobik tekstil ürünleri Toray Textiles Europe Limited tarafından üretilir.

See it SAFE®, aktif ajan taşıyıcısı olan gümüş elyaf X-StatIc® ile üretilmiştir. Bu eşsiz teknoloji, kumaşın dokumasında bulunan tekstil elyafının yüzeyini tamamen kaplayacak şekilde örülmüş saf gümüş bir katmana sahiptir.  Elyaf sistemi zararlı bakterilerin çoğalmasını, mutasyona uğramasını ya da üründen başka bir yere bulaşmasını önlemek için kullanılır. Gümüş elyaf, dokuma kumaşlarda kullanılabilen geleneksel tekstil ve dokunsal karakteristikleri bünyesinde bulundurur. Anti mikrobik ajan, kumaşın kendisinde bulunmaktadır ve ürünün ömrü boyunca etkinliğini korur.

Bu son derece zengin teknik tekstil ürünü sayesinde, sağlık, eczacılık, gıda ve toplu yemek üretimi gibi alanlar ve perakende sektörü de dâhil olmak üzere çeşitli kullanım alanları oluşmuştur.  

See it SAFE®, mikrobik kaynakların oluşturduğu tehlikeleri ortadan kaldırmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bu ileri teknoloji ile üretilen kumaşlar; rahatlık ve koruma sağlayan tekrar kullanılabilir ve hafif ürünlerdir.

See it SAFE®, insan derisine temas ettiğinde mikroplardan hijyenik koruma sağlar.  Yakın çevreden çapraz enfeksiyona karşı güçlü bir önleyici tekstil duvarı sağlayan, kendi kendini sterilize eden bir üründür.

See it SAFE® nihai antimikrobik ürün, hem perakende tüketicilerin, hem de endüstriyel pazarların çeşitli ihtiyaçlarını buluşturan eşsiz bir kumaş sistemidir.

See it SAFE® kumaşlarının özellikleri antimikrobik tekstil teknolojisinde çok önemli bir ilerlemeyi ifade etmektedir.  See it SAFE® Toray Textiles Europe Limited şirketi tarafından üretilmiş ve uluslararası kabul gören Oko-Tex sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Antimikrobik

Koku Önleyici

Mantar önleyici

Anti Statik

Termo-dinamik

Konuyla ilgili diger linkler

See it Safe Neden bu kadar etkilidir    

See it SAFE ®’in MRSA’yı yok etmedeki etkinliği deneyi